Aktualności

Światowe sukcesy naszych uczennic! :)

W dniach 8 – 10 marca odbyły się World Aerial Gymnastics Championships 2022 na EXPO 2020 w Dubaju. W mistrzostwach wzięły udział nasze uczennice: Julia Dynak i Zuzia Leśniewska z klasy 7a oraz Julia Leśniewska z klasy 6.

Dziewczynki już od kilku lat odnoszą sukcesy w akrobatyce powietrznej nie tylko w Polsce, ale również biorąc udział w mistrzostwach na całym świecie. W Dubaju  Julia Dynak zdobyła dwa 1 miejsca w kategorii Aerialhoop (koło) Junior 14- 17 lat  oraz  w kategorii Others 14-17 lat (strapsy) zdobywając również za ten układ w klasyfikacji końcowej najwyższe noty na całych zawodach. Zuzia Leśniewska zajęła 1 miejsce i została Mistrzynią Świata Pole Sport w kategorii 10-13lat. Julia Leśniewska wywalczyła 2 miejsce, a co za tym idzie tytuł Wicemistrzyni Świata Aerial Hoop w kategorii 10-13lat.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom sukcesów, a rodzicom tak zdolnych pociech:)