Aktualności

PHO3NIX – KONKURS NA KROKI

Termin naszego konkursu na kroki, czyli najaktywniejszą szkołę właśnie się zaczął od 6 – 14 KWIETNIA  zapraszam Wszystkich do zabawy 🙂 

Część tygodnia aktywności konkursowej, kiedy to liczba wykonanych kroków przez każdego z uczniów naszej szkoły będzie miała olbrzymie znaczenie odbędzie się podczas nauki zdalnej. Proszę Was Uczniowie o motywację do aktywności fizycznej w domu, na podwórku, czy spacerze z rodzicami. Pokażmy, że mimo obostrzeń nie robimy przerwy od aktywności fizycznej, a czas spędzony w domu też może spowodować, że mięśnie zapracują, a serce zabije mocniej!  Zadbajcie więc o to, aby jak najwięcej z Was wzięło udział w naszym konkursie!

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS:
Już od początku marca dostępna jest dla Was aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”. Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem, dzięki czemu jego wynik będzie mógł reprezentować szkołę w konkursie. Przypominaliśmy i zachęcaliśmy Was na lekcjach W-F do ściągnięcia aplikacji i udziału w konkursie .
Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś/łaś dołączyć do konkursu możesz to zrobić teraz !!!

W poniższym linku znajdziesz informacje o aplikacji:
WSPARCIE TECHNICZNE – Pho3nix KIDS

           

 

@jk

Skip to content