Aktualności

Pho3nix Active School – Głosuj na SWOJĄ SZKOŁĘ !

Wraz ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego kończą się również projekty sportowe, w których nasza szkoła brała udział. Jednym z nich jest Pho3nix Active School. W tym programie mieliści wiele propozycji, z których można było skorzystać min.; filmy z ćwiczeniami, wsparcie WOŚP poprzez aktywne ćwiczenia, konkurs na największą liczbę kroków, wykonanie plakatów, układ taneczny Pho3nix, wyzwania i nagrody itp.
W ramach udziału w projekcie szkoła otrzymała pakiet sportowy, który przetestowaliśmy już na lekcjach wychowania fizycznego w sali gimnastycznej (chusta Klanza, narzutki sportowe, banery, znaczniki).
Ostatni konkurs Pho3nix’a to nagranie filmu video z Waszej aktywności fizycznej. Było to dla Was nie lada wyzwanie, ponieważ do szkoły wróciliście dopiero 4 maja i to klasy 1-3 (a gotowe nagranie trzeba było odesłać do 15 maja) ale uważam, że super sobie poradziliście z wszystkimi zadaniami. Teraz czeka nasz tylko (albo AŻ) głosowanie na szkolne nagranie filmu z aktywności fizycznej.

                                  Zapraszam wszystkich do oddania głosu na NASZĄ SZKOŁE w konkursie                                                               Pho3nix Active School na film video od 24 do 30 maja:
1. wejdź na stronę www.pho3nix-kids.com  (zakładka Pho3nix Active School)
2. wyszukaj NASZ film
3. zagłosuj !!!
4. oddany głos należy potwierdzić w wiadomości wysłanej na skrzynkę mailową głosującego !!!         W przypadku braku wiadomości sprawdź folder „SPAM”. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@jk

Tags
Skip to content