Aktualności

Kolejne sukcesy naszych uczennic:)

Nasze dziewczynki nie zwalniają tempa i zdobywają kolejne medale!:)

Julia Dynak – w dniach 26- 27 marca odbyły się III Międzynarodowe Artystyczne Mistrzostwa Aerial Hoop – CRAZY HOOP 2022 Julii udało się wywalczyć  1 miejsce na aerialhoop w kategorii 14- 17 Profesjonaliści. 

Zuzia i Julia Leśniewskie – 2-3.04 w Budapeszcie odbyły się zawody artystyczne w kategoriach Pole Art oraz Aerial Hoop – zwane Pole Artistic Hungary. Podczas zawodów uczestnicy mogli zaprezentować swoje układy opowiadając historie lub wcielić się w wybrane postacie. Zuzia ze swoim układem w postaci „Mario Bross” wystartowała w kategorii Elite, jest to najwyższa możliwa kategoria w której pierwszy raz startowała. W poprzednich zawodach była w grupie profesjonalistów. Zuzi udało się zdobyć 2 miejsce.
Julia natomiast zaprezentowała się w kategorii Semi-pro (pół-profesjonaliści) z układem „Podróżnika z Jumanji” i udało jej się zająć 3 miejsce. Podczas zawodów dziewczynki musiały się zmierzyć z zawodnikami z różnych krajów. To były ostatnie zawody z wymienionymi powyżej układami, otóż dziewczynki przygotowują wraz z trenerem nowe choreografie na kolejne zawody które będą już w maju.

 

Gratulujemy i niezmiennie trzymamy kciuki!

Tags
Skip to content