Nasza strona używa "ciasteczek" (cookies). Dzięki temu działa lepiej. Korzystając nadal z naszej strony bez dokonywania zmian w ustawieniach przeglądarki wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. B.Koraszewskiego
ul. Szkolna 6
46-060 Prószków 
77 46 48  083
pspproszkow@poczta.onet.pl

24 Grudnia 2014

Życzenia z Pruszkowa dla Prószkowa

z pruszkowa

W ramach współpracy międzyszkolnej uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Pruszkowie wykonywali plakaty w języku polskim, angielskim i niemieckim i przekazali sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne "Z Prószkowa do Pruszkowa".
Plakat z Pruszkowa można zobaczyć tutaj a nasz plakat tu.
Współpracę naszą zapoczątkował projekt "Girlanda pokoju" , nastepnie wymieniliśmy się informacjami i zdjeciami z naszych miast. Uczniowie przedstawiali sobie ulubione miejsca w Prószkowie i Pruszkowie.

Dziękujemy uczniom z Pruszkowa oraz ich nauczycielce Pani Lilli Poncyliusz-Guranowskiej za życzenia świąteczne i życzymy kolejnych udanych projektów.
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2015.
Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr.
Merry christmas and a happy New Year!

©2017 Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
design code